Resultater – Night-Trail Drejens 2018-19

2018-11-08
D-3 (24 / 24) Tid Efter
1. Marie-Louise Jørgensen Kolding KFUM atletik og motion 19:21
2. Cecilie Højholt Kolding Orienterings Klub 22:24 +3:03
3. Marie Louise Henning Kolding Orienterings Klub 24:16 +4:55
4. Signe Kallesøe KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 24:26 +5:05
5. Dina Gylling KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 24:28 +5:07
6. Therese Wendelboe KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 24:50 +5:29
7. Silja Weigeit KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 24:51 +5:30
8. Heidi Holt Kolding Motion 25:53 +6:32
9. Susanne Højholt Kolding Orienterings Klub 28:17 +8:56
10. Vivi Andreassen Kolding Orienterings Klub 28:50 +9:29
11. Kaeli Schütz Design- og Idrætsefterskolen Skamling 29:53 +10:32
12. Annesofie Jacobsen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 31:07 +11:46
13. Nikoline Brose KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 31:31 +12:10
14. Maja Strunge KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 31:34 +12:13
15. Lene Koch Kolding Orienterings Klub 31:54 +12:33
16. Julie Benborg Design- og Idrætsefterskolen Skamling 33:24 +14:03
17. Louise Biel Ludvig Ludvig 35:50 +16:29
18. Marie Danielsen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 48:00 +28:39
19. Freja Capion Design- og Idrætsefterskolen Skamling 48:03 +28:42
20. Hanna Hansen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 50:52 +31:31
21. Trine Gydesen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 50:55 +31:34
22. Emelie Olsen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:25 +39:04
23. Anne Marie Lei Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:26 +39:05
  Trine Staugaard Kolding Orienterings Klub Ej startet
H-3 (18 / 18) Tid Efter
1. Peter D. Frandsen Kolding Orienterings Klub 18:34
2. Mathias Emil KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 19:23 +0:49
3. Nicolai Jensen KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 21:25 +2:51
4. William Rasmussen KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 22:00 +3:26
5. Christoffer Sanchez KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 26:18 +7:44
6. Sebastian Severin KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 26:19 +7:45
7. Valdemar Skov Nielsen Team Skov Nielsen 27:35 +9:01
8. Frank Skov Nielsen Team Skov Nielsen 27:36 +9:02
9. Brian Hansen Rødding 29:28 +10:54
10. Max Jess Design- og Idrætsefterskolen Skamling 29:59 +11:25
11. Martin Hansen KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 30:53 +12:19
12. Mads Krog KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 30:58 +12:24
13. Palle Wind Kolding Orienterings Klub 33:19 +14:45
14. Tais Mortensen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 40:13 +21:39
15. Frederik Nørgaard Design- og Idrætsefterskolen Skamling 50:46 +32:12
16. Jonas Klindt Design- og Idrætsefterskolen Skamling 50:47 +32:13
17. Kim Pedersen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:50 +40:16
18. Andreas Bonde Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:55 +40:21
D-6 (14 / 14) Tid Efter
1. Dorthea Jørgensen Kolding KFUM atletik og motion 45:16
2. Mai Christensen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 48:04 +2:48
3. Mathilde Rosenkær Design- og Idrætsefterskolen Skamling 51:30 +6:14
4. Sofie Buch Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:52 +13:36
5. Isabel Neuper Kjeldal Design- og Idrætsefterskolen Skamling 58:53 +13:37
6. Signe Quitzau Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:02:37 +17:21
7. Jane Ravn Bording Taulov Motion 1:09:26 +24:10
8. Hedvig Marthinus Taulov Motion 1:09:35 +24:19
  Annika Isaksen Design- og Idrætsefterskolen Skamling Udgået
  Tina Larsen Design- og Idrætsefterskolen Skamling Udgået
  Camilla Bjørk KIE - Koldingegnens Idræts efterskole Ej startet
  Grethe Bysted Padborg PI Ej startet
  Lise Kræmmergaard Uden klub Ej startet
  Tenna Hansen Uden klub Ej startet
H-6 (18 / 18) Tid Efter
1. Peter Nymann Kolding Orienterings Klub 37:35
2. Jeppe Hadberg Design- og Idrætsefterskolen Skamling 40:10 +2:35
3. Marcel Hass KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 43:24 +5:49
4. Frederik Jacobsen KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 44:55 +7:20
5. Steen Sig Andersen Kolding Orienterings Klub 48:30 +10:55
6. Jesper Buk Larsen Bayern AutoGroup Kolding A/S 49:54 +12:19
7. Jonas Brix Design- og Idrætsefterskolen Skamling 50:50 +13:15
8. Jesper Poulsen Kolding Orienterings Klub 51:02 +13:27
9. Jeppe Kræmmergaard Uden klub 52:23 +14:48
10. Gunnar Hansen Kolding Orienterings Klub 57:10 +19:35
11. Arne Hansen Uden klub 59:32 +21:57
12. Laurids Bay KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 59:39 +22:04
13. Mandus Andresen Kolding Orienterings Klub 59:50 +22:15
14. Hans-Martin Schütt KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 1:02:16 +24:41
15. Martin Pasfall Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:02:40 +25:05
  Andreas Søndergaard KIE - Koldingegnens Idræts efterskole Ej startet
  Karl Vangsø KIE - Koldingegnens Idræts efterskole Ej startet
  Lars Bysted Andersen Uden klub Ej startet
D-9 (7 / 7) Tid Efter
1. Anne Høj Askov Mudeaters 1:11:19
2. Marianne Bjergegaard Runners DK vejle 1:12:54 +1:35
3. Kristina Holmgaard Vejen Friskole 1:13:20 +2:01
  Katrine Hansen Uden klub Udgået
  Jeanett Søndergaard Uden klub Ej startet
  Joan Jørgensen Uden klub Ej startet
  Karina Bech Christiansen Uden klub Ej startet
H-9 (21 / 21) Tid Efter
1. Kasper Busk Kolding Orienterings Klub 54:22
2. Christian Lindeblad KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 56:00 +1:38
3. Torben Holt Kolding Motion 56:22 +2:00
4. René Nygaard Antvorskov Lunderskov Løbeklub 57:11 +2:49
5. Tage Holst Hjarup Trailrunners 1:04:08 +9:46
6. Anton Kongsted Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:05:29 +11:07
7. Johannes Buhl Kolding Orienterings Klub 1:06:12 +11:50
8. Jens Ludvig Ludvig 1:07:45 +13:23
9. Benjamin Grubbe Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:08:13 +13:51
10. Palle Skov KHMD 1:08:55 +14:33
11. Nikolaj Ib Boskov Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:09:39 +15:17
12. Torben Schmidt KIE - Koldingegnens Idræts efterskole 1:10:19 +15:57
13. Jørgen Albrechtsen Bayern AutoGroup Kolding A/S 1:10:44 +16:22
14. Victor Kudsk Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:15:02 +20:40
15. Martin Berg Hansen Uden klub 1:15:51 +21:29
16. Jesper Lund Sørensen Lunderskov Løbeklub 1:18:10 +23:48
17. Johan Renner Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:18:54 +24:32
18. Kor Ruiter Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:19:00 +24:38
19. Lau Madsen Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:20:30 +26:08
20. Mads Hjuler Design- og Idrætsefterskolen Skamling 1:20:33 +26:11
21. Jan Lund Petersen Uden klub 1:21:06 +26:44

Oprettet af MeOS 3.5.916 (U2): 09-11-2018 12:05:12